Karşıyaka LG TV Servisi

 LG TV Servisi Karşıyaka hizmetleri sunmakta olan Atom Elektronik olarak her marka ve model televizyonlarınızın tamir onarım bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip İzmir’in en eski ve güvenilir özel TV servisidir. Ekran tamiri, ana kart tamiri ve diğer elektronik ve dijital paçaların tamiri yada değişimi kısa süre içinde yapılmaktadır.

LG LED Panel Değişimi

led tv panel değişimi

Atom Elektronik TV servisi Karşıyaka olarak LG TV Servisi ve Lg TV Tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. LG Tv Led Panel Değişimi ve Lg TV Led Değişimi konusunda bizi arayabilirsiniz.

Karşıyaka LG TV Servisi

karşıyaka lcd tv servisi

Karşıyaka LG LCD tv servisi olarak hizmet veren teknik servisimiz markası ve ekran büyüklüğü ne olursa olsun her model lcd televizyon tamiri ve servis hizmetleri sunmaktadır.

LG LED TV Servisi

karşıyaka led tv servisi

LED televizyon tamiri için LG LED TV servisi hizmetleri sunmaktayız, Smart tv yada daha eski modellerin her türlü tamiratı ve yedek parçası için bir telefonunuz yeterlidir.

Karşıyaka LG Televizyon Tamiri

30 senelik tecrübesi ile konusunda uzman ve usta ekibi ile dijital tv ve medya cihazlarının dijital, elektronik ve yazılım alanlında bağımsız olarak İzmir Tv Servisi olarak her marka cihazlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz.

Atom Elektronik TV Servisi Karşıyaka

Televizyon Teknik Servisi

Televizyonlarınızın markası ve modelli ne olursa olsun tecrübe ve titiz bir çalışma ile daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

TV Yedek Parçaları

Cihazlarınız için gereken orjinal yada tamir edilmiş parçalarının değişimi 1 yıl garantilidir. Karşıyaka LG tv servisi olarak mekanik yada elektronik aksamlarda kaliteden taviz vermeyiz

izmir tv servisai

Konusunda Uzman Ekip

30 senelik tecrübesi ile her türlü kart , ana kart ve dijital aksam tamirinde ustalaşmış , yetkili servislere elaman ve iş yetiştiren bir servis ile çalışmak…

Sabit Fiyat Garantisi

TV arızası ve bakımı hakkında önce size detaylı bilgi verdikten sonra tamirat süresini ve ücretini ilk baştan belirtiriz. Sonradan fiyat farkı oluşmaz.

samsung led panel fiyatları

LG LED Panel Değişimi

Atom Elektronik olarak LG tv led panel değişimi ve panel tamiri konusunda uzman teknik personel ve ustalarımız ile hizmetinizdeyiz. Orjinal ve garantili led panel değişimi deneyim , bilgi ve kaliteli yedek parçalar ile mümkündür. Sağlıklı, canlı , renkli ve net bir görüntü için led panel değişimi işin ustası tarafından yapılmalıdır.

Atom elektronik olarak en titiz şekilde tv panel tamiri ve led panel değişimi işlemi kısa sürede ve itina ile gerçekleştirilmektedir. Led Panel değişimi fiyatları için bizi telefon ile arayarak model ve ekran büyüklüğü gibi detayları bize aktardıkdan sonra sağlıklı bir fiyat alabilirsiniz.

LG TV Led Panel Tamiri

LG tv panel değişimi , LG panel tamiri ve panel değişimi fiyatları konusunda teknik servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. LED TV panel değişimi uzmanlık gerektirir. Orjinal yedek parça ve işçilik garantili panel değişimi işlemleri kısa sürede en iyi şeklide gerçekleştirilmektedir.

 

LG LED Panel Değişim Fiyatları

LG led panel değişim fiyatları tv modeline ve ekran büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. LED panellerin takım olarak tümünün değişmesi daha sağlıklıdır. LG panel tamiri için bizi arayabilirsiniz.

samsung led panel fiyatları

LG Televizyon Arızaları ve Çözümleri

LG Televizyonda ses var görüntü yok.

Televizyonda ses var görüntü yok şikayetiniz var ise , bu sorun  LED tvler de panelin arkasında buluna led lambalarının bozulmasından kaynaklı olabilir. Genellikle Led lambalarının Set olarak değiştirilmesinın tavsiye ederiz.

Sadece bir kaç led’in değişimi daha ucuz olsa da görüntü kalitesinde ekranda farklılıklar meydana gelir. Değişen yeni ledler daha parlak ve canlı olacağından değişmemiş ledler ile birlikte kullanıldığında görüntüde farklı tonlar meydana gelir. Genellikle eski ledler de kısa bir süre içinde bozulabilir bu yüzden set olarak led değişimi yapmanızı tavsiye ederiz.

Tv biraz çalıştıktan sonra görüntü gidiyor ama ses var

Tv biraz çalıştık sonra görüntü gidiyor ama ses var durumu yaşıyorsanız Sorun genellikle  LCD televizyonlarda bulunan florasanların güç kaybetmesi durumunda kaynaklıdır. İnvertör devresinin değişmi ile LG TV Yedek parça değişimi yapıldıktan sonra ilk günkü gibi olur.

LG Televizyonum Çalışıyor Ama Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor.

Bu durumun bir çok sebebi olabilir, öncelikle samsung televizyonunuzun anten girişlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Şayet herşey normal ise sırasıyla varsa uydu cihazınızın kablolarını kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Eğer tüm cihazlarınızın kablo bağlantılarını kontrol ettiyseniz televizyonunuzun görüntü kaynağı seçimini kontrol ediniz.

( HDMI / HDMI 2 / AV / USB gibi) Yanlışlık ile uzaktan kumandanızdan yanlış seçime basmış olabilirsiniz. Kumandanız daki Source ( Kaynak ) tuşuna basarak burayı kontrol edebilirsiniz. Eğer burada da bi,r sorun yok ise sorun uydu sisteminizden ( uydu çanağı , uydudan eve gelen kablo yada LNB cihazı kaynaklı olabilir)

Dijital platform abonesi iseniz sorun yayın kaynaklı da olabilir. ( digitürk ,dsmart yada Türksat kablo tv vs.) abonesi olduğunuz platformu telefon ile arayıp yayın sorunu yada abonelik sorunu olup olmadığınıda kontrol ettiten sonra hala sinyal yok yazısı var ise sorun televizyonunuzda bulunan tuner yada ana kart kaynaklı olabilir bu durumda Samsun Servisimizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

LG marka televizyon bir müddet çalışıyor sonra kapanıyor

LG marka televizyon bir müddet çalışıyor sonra kapanıyor şikayeti olduğunda öncelikle televizyonunuzun otomatik kapanma ayarlarını kumandanızdan zamanlayıcı ayarlarına girip bir kontrol etmenizde fayda var.

Yanlışla televizyonunuzu 10 dakka yada 30 dakka sonra otomatik olarak kapanmasını ayarlamış olabilirisiniz. Eğer böyle bir ayar söz konusu değilse televizyonunuz gereğinden fazla ısınıyor olabilir, bu durumda bir çok tv modeli sistemi korumak için televizyonunuzu otomatik olarak kapatmaktadır. En kısa sürede bizi arayın tv nizi kontrol edelim ve gerekli televizyon tamiri işlemini yapalım.

LG televizyonunun ışığı yanıp yanıp sönüyor tv geç açılıyor

LG Televizyonun çalışması uzun zaman alıyor , tv geç açılıyor, (  televizyonunun ışığı yanıp yanıp sönüyor ) durumu ,  LED tvlerde görünebilen bir arızadır.Genellikle güç devresindeki  kondansatörlerin eskimesinden kaynaklıdır.Bu durumda televizyonunuzu daha fazla zorlamadan ve beklemeden hemen tv tamir servisimizi aramanızdır.

Nasıl olsa çalışıyor diye beklemeyin, televizyonunuzda çok daha büyük arızalara sebep olacaktır yoksa LG ana kartınız ( main board ) bozulacaktır.

LG Ekranın yarısı gösteriyor yarısı karanlık.

Ekranın yarısı gösteriyor yarısı karanlık.problemi , LED ve LCD tvlerde karşımıza çıkabilen bir arızadır. Tcon adı verdiğimiz kartın bozulduğu anlamına gelebilir. Şayet Tcon arızası ise bu kartın tamiri mümkündür, gerekli ise yenisi ile değiştirilir. Panel arızasına nispeten tamiri ekonomiktir.

Şayet arıza panel kaynaklı ise panel değişimi yapmak gerekebilir. LG tv Panel fiyatları oldukça yüksektir. TV nin yenisini almak çoğu zaman daha mantıklıdır.

LG Televizyon Servisimizi arayıp bize ulaştıktan sonra arızanın sebebini net olarak anlayabilir ve size bilgi verebiliriz. Eğer tcon kartı arıza ise kolayca ve ekonomik bir şekilde tamir edebiliriz.

Televizyon kendi kendine açılıp kapanıyor, kanal değiştiriyor yada sesi açıp kapıyor.

Televizyon kendi kendine açılıp kapanıyor, kanal değiştiriyor yada sesi açıp kapıyor şikayetleri Genellikle nemlenmeden kaynaklıdır.

Uzun süre kullanılmaya tuş takımlarında rutubetten ötürü bu arızaya sebep olur. Bir süre çalıştırdıktan sonra kendi kendine kurur ve düzelir. Sorun devam ediyorsa Ana kart kaynaklı bir arıza olabilir.Bize ulaşarak tv servisi hizmeti alabilirsiniz.

LG Tv ekranında dikey çizgiler var.

Tv ekranında dikey çizgiler var ise LCD ve LED TV lerde bu arızanın kaynağı genellikle ekran kaynaklıdır.Ve yeni bir televizyon almanız daha mantıklı olacaktır.

Televizyondan yanık kokusu geliyor

Televizyondan bir yanık kokusu geliyor ise televizyonu derhal kapatın ve elektrik fişini çekin. Kapasitör kaynaklı bir arıza olması muhtemeldir. Çalıştırmayı denemeyin yangın riski vardır. LG tv servisimizi hemen arayın.

Tv nin öndeki kırmızı işığı yanıyor ama açmaya çalıştığımızda açılmıyor

Böyle bir durumda ilk yapmanız geren şey televizyonuzun arkasında bulunan açma kapama tuşundan tv nizi, açmayı denemenizdir.Eğer Tv açılıyorsa sorun kumanda kaynaklı olabilir, pillerini kontrol etmeniz gereklidir. Piller yanlış konmuş olabilir yada bitmiş olabilir.

Ayrıca Çocuk Tuş kilidinizi kontrol etmei ihmal etmeyin.Bütün bunları denediniz ama hala açılmıyorsa Tv servisimizi arayabilirsiniz. Sorunu bulup kısa sürede sizi bilgilendireceğiz.

Karşıyaka LG Televizyon Tamiri

Karşıyaka LG televizyon tamiri oldukça tecrübe ve bilgi isteyen bir işlemdir, televizyonlarınızı tamir ettirmek isterken tecrübesiz ve taşeron servislerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Karşıyaka LG televizyon tamiri hizmetlerimizi sadece son kullanıcılara değil yetkili servislere de sunmakta ve onların çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Cihazlarınızda tamiri mümkün olmayan parçalar orjinal olarak temin edilerek garantili olarak değiştirilir.

TV Yedek Parçaları

Yaklaşık olarak 30 senelik tecrübesi ile Karşıyaka LG tv tamiri ve televizyon orjinal yedek parça temini alanında faaliyet gösteren Atom Elektronik aynı zamanda ana kart tamiri , ekran değişimi , power board tamiri gibi uzmanlık ve tecrübe isteyen kritik tv parçalarının tamirini de gerçekleştirmektedir. TV yedek paça fiyatları için sitemizde bulunan sanal mağazamızı inceleyiniz. Karşıyaka LG televizyon tamiri bizim uzmanlığımız.

Karşıyaka LG Tv Tamiri

Konusunda uzman Karşıyaka LG televizyon tamircisi olarak her marka televizyonların  tamiri , teknik servisi ve onarımını atölyemizde yapmakta ve televizyonlarının bozuk parçalarını orjinal parçaları ile değiştirip 1 yıl garanti vermekteyiz. Karşıyaka LG tv tamircileri arasında en eski ve tecrübelisi olan tv servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ve servis garantisi politikası ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Televizyon Servisi

Lcd tv , Led tv veya akıllı tv – smart tv hatalarını, problemlerini ve arızalarını kısa sür içerisinde gidermekteyiz. Bilgi ve servis talebi için bize telefon ile yada whatsapp mesajı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda tv yedek parça temini ve satışı gerçekleştirmektedir. TV Yedek parça stoklarımızı ve fiyatları hakkında incelememek için menüde bulunan TV YEDEK PARÇA linkine tıklamanız yeterlidir.