Nergiz TV Servisi

Nergiz TV Servisi hizmetleri sunmakta olan Atom Elektronik olarak her marka ve model televizyonlarınızın tamir onarım bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip İzmir’in en eski ve güvenilir TV servisidir. Ekran tamiri, ana kart tamiri ve diğer elektronik ve dijital paçaların tamiri yada değişimi kısa süre içinde yapılmaktadır.

Nergiz TV Servisi

karşıyaka tv servisi

Atom Elektronik TV servisi Nergiz olarak marka ve modeli farketmeksizin her tip ve model LCD TV, Led TV ve Projeksiyon TV cihazlarının tamirini yapmaktayız

LCD TV Servisi

karşıyaka lcd tv servisi

Nergiz LCD tv servisi olarak hizmet veren teknik servisimiz markası ve ekran büyüklüğü ne olursa olsun her model lcd televizyon tamiri ve servis hizmetleri sunmaktadır.

LED TV Servisi

karşıyaka led tv servisi

LED televizyon tamiri için Nergiz LED TV servisi hizmetleri sunmaktayız, Smart tv yada daha eski modellerin her türlü tamiratı ve yedek parçası için bir telefonunuz yeterlidir.

Nergiz Televizyon Tamiri

30 senelik tecrübesi ile konusunda uzman ve usta ekibi ile dijital tv ve medya cihazlarının dijital, elektronik ve yazılım alanlında bağımsız olarak İzmir Tv Servisi olarak her marka cihazlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz.

Atom Elektronik TV Servisi Nergiz

Televizyon Teknik Servisi

Televizyonlarınızın markası ve modelli ne olursa olsun tecrübe ve titiz bir çalışma ile daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

TV Yedek Parçaları

Cihazlarınız için gereken orjinal yada tamir edilmiş parçalarının değişimi 1 yıl garantilidir. Nergiz tv servisi olarak mekanik yada elektronik aksamlarda kaliteden taviz vermeyiz

izmir tv servisai

Konusunda Uzman Ekip

30 senelik tecrübesi ile her türlü kart , ana kart ve dijital aksam tamirinde ustalaşmış , yetkili servislere elaman ve iş yetiştiren bir servis ile çalışmak…

Sabit Fiyat Garantisi

TV arızası ve bakımı hakkında önce size detaylı bilgi verdikten sonra tamirat süresini ve ücretini ilk baştan belirtiriz. Sonradan fiyat farkı oluşmaz.

Nergiz Televizyon Tamiri

Nergiz televizyon tamiri oldukça tecrübe ve bilgi isteyen bir işlemdir, televizyonlarınızı tamir ettirmek isterken tecrübesiz ve taşeron servislerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Nergiz televizyon tamiri hizmetlerimizi sadece son kullanıcılara değil yetkili servislere de sunmakta ve onların çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Cihazlarınızda tamiri mümkün olmayan parçalar orjinal olarak temin edilerek garantili olarak değiştirilir.

TV Yedek Parçaları

Yaklaşık olarak 30 senelik tecrübesi ile Nergiz tv tamiri ve televizyon orjinal yedek parça temini alanında faaliyet gösteren Atom Elektronik aynı zamanda ana kart tamiri , ekran değişimi , power board tamiri gibi uzmanlık ve tecrübe isteyen kritik tv parçalarının tamirini de gerçekleştirmektedir. TV yedek paça fiyatları için sitemizde bulunan sanal mağazamızı inceleyiniz. Nergiz televizyon tamiri bizim uzmanlığımız.

Nergiz Tv Tamiri

Konusunda uzman Nergiz televizyon tamircisi olarak her marka televizyonların  tamiri , teknik servisi ve onarımını atölyemizde yapmakta ve televizyonlarının bozuk parçalarını orjinal parçaları ile değiştirip 1 yıl garanti vermekteyiz. Nergiz tv tamircileri arasında en eski ve tecrübelisi olan tv servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ve servis garantisi politikası ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Televizyon Servisi

Lcd tv , Led tv veya akıllı tv – smart tv hatalarını, problemlerini ve arızalarını kısa sür içerisinde gidermekteyiz. Bilgi ve servis talebi için bize telefon ile yada whatsapp mesajı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda tv yedek parça temini ve satışı gerçekleştirmektedir. TV Yedek parça stoklarımızı ve fiyatları hakkında incelememek için menüde bulunan TV YEDEK PARÇA linkine tıklamanız yeterlidir.